Doświadczony personel i nowoczesny sprzęt pozwalają nam serwisować układy klimatyzacji na najwyższym poziomie. Posiadamy dwie stacje (kombajny) do napełniania, więc serwisujemy dwa samochody w tym samym czasie.

Działamy w branży Auto Klimatyzacji od 20 lat, więc nie jedno widzieliśmy i naprawialiśmy. Stawiamy na jakość i profesjonalizm. U nas możesz liczyć na słowność, terminowość i niezmienność ceny po naprawie.Większość napraw i uszczelnien układów klimatyzacji jest wykonywana w jeden dzień. Każda naprawa klimatyzacji i cena jest ustalana z Klientem. Gwarantujemy, że Państwa samochod nie będzie u nas tzw. (KRÓLIKIEM DOŚWIADCZALNYM).

Oferujemy m.in. testy działania klimatyzacji, testy szczelności,wykrywanie nieszczelnych miejsc, DIAGNOZOWANIE niesprawności układu, wymianę czynnika, naprawę układów klimatyzacji, regenerację węży gumowych,dorabianie rurek aluminiowych, wymianę chłodnic klimatyzacji, naprawę i wymianę kompresorów, płukanie układów po zatarciu kompresora, dezynfekcję układu OZONEM ( likwidacja nieprzyjemnego zapachu z nawiewów ). Po wykrycu nieszczelności w układzie klimatyzacji istnieje możliwość ich usunięcia w wielu przypadkach od ręki.

Klimatyzacja samochodowa wymaga corocznego przeglądu ( uzupełnianie oleju sprężarkowego i czynnika (gazu) R134a, wymiana filtra przeciwpyłkowego, kontrola szczelności układu, Odgrzybienie układu w szczególnosci PAROWNIKA oraz sprawdzenie skuteczności i działania całego układu ).
KOMPLETNY PRZEGLĄD KLIMATYZACJ WYKONYWANY U NAS OBEJMUJE:

  • opróżnienie układu ze starego czynnika,

  • oczyszczenie układu z zanieczyszczeń i wilgoci,

  • sprawdzenie szczelności układu UV,

  • napełnienie układu odpowiednią ilością czynnika chłodzącego,

  • uzupełnienie oleju w układzie, (smarowanie sprężarki klimatyzacji)

  • napełnienie barwnika (kontrast) UV do wykrywania nieszczelności w standardzie bez dopłat,

  • Odgrzybienie układu klimatyzacji oraz wnętrza samochodu na życzenie klienta OZONEM. W razie konieczności, na życzenie klienta wymieniamy filtr przeciwpyłkowy tzw. Kabinowy


Wczesne wykrycie drobnych uszkodzeń może zapobiec poważnym i kosztownym awariom.


ZAPRASZAM NA PRZEGLĄD KLIMATYZACJI


inż. Stanisław Bajorek

   
  ODGRZYBIANIE PORADY

  WARTO WIEDZIEĆ